Тема: ЗАБАВНО
Виж само едно мнение
  #67  
Стар 12-09-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Най-тъпите изказвания на Парис Хилтън



“Не искам да съм известна като наследницата на Хилтън, защото не съм направила нищо, за да бъда такава.”

“Обличайте се готино, където и да отидете, животът е твърде кратък за да се сливате с тълпата.”

Относно избора й на кариера: “Първоначално исках да съм ветеринарен лекар, но след това осъзнах, че на ветеринарите понякога им се налага да ги приспиват трайно, затова реших вместо това да си купя няколко животинки и да си ги държа вкъщи.”

Относно известността й: “Никой на света не е като мен. Смятам, че всяко десетилетие си има руса икона като Мерилин Монро или принцеса Даяна и в момента тази икона съм аз.”

Относно техниката й на червения килим: “Всъщност не мисля, просто ходя.”

“Всички британци имат обикновени имена и това явно работи добре там при тях. "

"Това е земята. Не е ли яко?"

“Куклата Барби винаги е била модел за мен. Може нищо да не прави, но винаги изглежда страхотно докато го прави.”

“Каквото и да напиша в е-мейл не значи нищо. Това са просто думи, които пиша.”

В отговор на въпрос дали харесва Тони Блеър през 2006: "Кого? А, да... президентът ви, нали? Не знам как изглежда.”

“Кабала ти помага да се изправиш срещу страховете си. Ако някое момиче вземе назаем дрехи от мен и не ги върне и месеци след това я видя да ги носи, ще се изправя срещу нея."

__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат