Виж само едно мнение
  #27  
Стар 28-01-2013
яв яв не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lz4ny Вижте мненията
Здравей,
-не се надявай с Sagemcom приемника да си настройш антената, трудно е да успееш с него (предполагам че HD приемника ти е от тези в които картата се скрива - заоблените.
1. Намери някой да ти настрой антената с уред или в краен случай с друг приемник.
2. След като си сигурен че е настроена добре антената на Intelsat 12 и имаш сигнал до приемника, включваш го в тока и започваш да помпаш на бутона back, след като се покаже надпис от приемника на телевизора въвеждаш код 2485 (но не го въвеждай много бързо) и ако със сигнала всичко е Ок ще се изтегли последен софтуер от спътника. Изчакваш процеса да мине 100% и приемника да се рестартира след което да тръгне в нормален режим.
3.
- Ако след тръгване на приемника изпише че картата не е активирана и номер на приемник и карта, остави приемника включен в този режим 1-2 часа , ако всичко е ок ще тръгне сам.
-- Ако не се активира изпише че картата не е активна вероятно ще трябва да се свържете с отдел поддръжка (тел. 123 /Виваком/) ако изобщо не виждате по никакъв начин и нищо на екрана на телевизора вероятно ще трябва да го погледне специалист (да прегледа правилни ли са връзките SKART или ЧИНЧ) ако ли неможе да се подкара отново вероятно приемника ще трябва да е в БГ и отново тел.123 и да го погледне специалист.

Това е от мен, дано да съм помогнал.


Здравеѝ! приемника ми е Sagemcom DS87 HD BTC правоъгален картата си седи както на булсатския.
Ще пробвам това което ми написа ..... да видим
Благодаря.
Отговори с цитат