Виж само едно мнение
  #21  
Стар 11-02-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Ама разбира се, че съм промит. Аз ако не вярвам на тези теории не мога да си върша работата.
Все едно електротехник да не вярва в закона на Ом.
Сам виждаш как я вършиш тая работа. Не съм само аз дето бягат от продукта ви (рекламите) като дявол от тамян.
Цитирай:
Аааа... кви монитори, кви телевизори, къде задълба егати??
Дадох ти пример. Купуване на техническо изделие се прави по технически параметри. Не от лъскавина на рекламата и силата на звука на същата.

Цитирай:
Идеята на една реклама е едно, реализацията е друго, а пък излъчването и е вече нещо съвсем трето.
Не сте виновни, викаш
Цитирай:
Това "дънене" дето те дразни идва от телевизиите. Всички телевизии имат изисквания за формат на клипа, който включва какъв файлов формат да е - АВИ, МПГ2, МОВ... с какъв битрейт, ниво на аудиото и т.н.
Ако клипа не отговаря на тези изисквания, не минава така нареченото ОТК в самата телевизия.
Макар, че аудиото не е само ниво а и динамика и компресия, винаги има малък вариант за шикалкавене ако искаш твоя клип да звучи по-силно, но ако се заядат телевизиите никога няма да го излъчат.
А, искали сте още по-силно! Направете динамичния обхват на ТВ-то над 120 децибела, и предаванията едва да се чуват. И после ВЗРИВ от бесни реклами
Цитирай:
Е тук грешиш.
Покупателната способност не зависи от интелекта.
Може да си абсолютен гьон и да си червив от пари, както и обратното...
Баба ми не купува телевизор и кола, нито майка ми. Сестра ми пак пита мен за тия неща. Праха за пране избрах по проба-грешка, не по препоръка на леля Мария.

Цитирай:
Ми ето,
за да избегнеш това нещо гледай повече реклами за да се информираш за актуалните оферти при продажбата на автомобили.
Купуваш си един и няма да имаш нужда да се возиш в автобус на Груп.
И кола съм си купил. И на джамбазите им се увидя с мен. Един дори се изцепи - от толкова проучване нищо не си оставил на Господ.

Oт реклами се влияят само хора, които нямат акъл за информиран избор.

Последно редактирано от Rabin : 11-02-2013 на 17:35
Отговори с цитат