Виж само едно мнение
  #63  
Стар 19-03-2013
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
...установих, че Teac в България никой не вече не продава....
Teac отдавна не е това, което беше едно време. Не съжалявай, че го няма на пазара. Първата ми записвачка беше Teac - записваше CD-та на 2Х. Тогава бях студент и я карах без прекъсване. Въртях аудио СД-та и продавах, голяма далавера беше. Записал съм буквално хиляди дискове с нея. Така и не спря да работи. Махнах я само защото беше много бавна вече. Години след това ми попадна ДВД писачка Тийк, много беше зле. Нищо общо със старата. Шумна, не четеше надраскани дискове. На познат, на който бях препоръчал Тийк ДВД му се развали механизма на затваряне и отваряне. Опитва се да изкара диска, но не може да излезе, трябваше да му се помогне.
За записвачки според мен името е само едно Plextor. Имал съм 16Х писачка от тази марка. Второ такова СД не съм видял. Бях я взел от SBS (не ги знам дали съществуват още), цената й беше колкото на 48Х Самсунг. Много се двоумях кое да взема се сещам. Та плекстора беше АБСОЛЮТНО безшумен, не можеш да разбереш работи ли или не. Беше с 1/3 по-дълъг от сегашните ментета, имаше си вентилатор отзад и тежеше сигурно клкото 2 сегашни. Не беше пестено от нищо. Та въпросната записвачка също е опържила безброй дискове и така и не се развали, завещах я на един работен компютър. Та някой да е видял да се продават Plextor-и в България?
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат