Виж само едно мнение
  #154  
Стар 18-04-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Антоано Вижте мненията
Така и нищо не се каза и не се отговори на най , най-съществения въпрос а именно : аджиба , защо се триеха толкова много торенти ? И на български филми и на чуждестранни и много други без причина се изтриваха... Да не споменавам ,че на филма Games of Thrones (игра на тронове) епизод не се е задържал повече от 24 часа в сайта ... И сега отново неудобния въпрос няма да се уважи с отговор.
Че плащай си HBO и си гледай премиерата

Иначе ако да подходя сериозно към това, ами според мен е заради това, че за определени филми компаниите реагират бързо и предявяват иск за авторски права. Замунда може всички да я мислят за тракер, който "ограбва", но няма един иск, който да не е уважен и торента да не е изтрит, ако има торент, който не е изтрит, то е така - понеже никой не е предявил основателни претенции, същата работа е и в Арена...

Колкото до колегите, които мислеха, че вчера съм ги лъгал, надявам се, че вече ви е светнало кое е криво и кое право!

@ gentu , моля те не ги цитирай тия, че така наречените "анонимни българия" станаха за смях на собствената си страница, до сега съм чел коментари и съм се смял...

Някои хора им харесва да вярват на пикантни истории, без значение дали са вярни, само защото са с конспиративен характер

Поздрави на всички!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
Антоано (19-04-2013)