Виж само едно мнение
  #1  
Стар 27-07-2013
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Arrow Помощ за свързване!

Здравейте, колеги. Значи. Пускам тази тема, защото имам няколко въпроса, свързани със свързването на един телевизор. Та, имам едно тв на Самсунг, а именно - Samsung UE32EH6030. Искам да знам отговорите на няколко въпроса, които ще сложа като подточки. Ето ги и въпросите:

1. Може ли този модел тв, да се свърже към домашния ми компютър чрез рутер, за да използвам функцията DLNA?! Иначе, тв - то го дават, че има WiFi готовност и DLNA.
2. Ако може да се свърже, какво ще трябва да направя за целта!? Други устройства, трябват ли ми?
3. Необходим ли ми е някакъв софтуер, за да използвам DLNA?? Прочетох за някакви програми на Самсунг, но все още не съм наясно с нещата.
4. Също така, от значение ли са разстоянията между отделните устройства!?!

Общо взето, това са въпросите, на които не намирам отговори. А и да спомена, че говорих по телефона с двете големи Техновериги в България, Технополис и Техномаркет, както и с още една фирма, но и на трите места ми дадоха различни отговори. Вече се обърках и не знам, какво да правя. Затова, ви моля за помощ. Ок. Добре. Надявам се, че ще има хора, които да се отзоват и да дадат отговори на въпросите ми. Ще чакам, да пишете.
Отговори с цитат