Виж само едно мнение
  #102  
Стар 21-10-2013
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Колеги това с ЕПГ-то и точката да видят какво става отпада , явно е било нещо свързано с изпращането на програмата . Днес всичко е наред с нея и инфобар-а.

Субтитрите за назад както казва Юли е прав ... но след по малко от 10 превключвания на субтитри се оправят. И е само за назад , напред си работят.

Относно захранвамето - няма как да стане - нали изключваш приемника захранването му също пада . Има един режим при който си тегли само програмата автоматично (ако го зададеш). Предполагам че могат да направят още неща да се праят обаче недей обърква нещата с това захранване , защото както казах може да се получи БУМ БУМ със захранването при хора които не знаят как да го ползват и седи включено даже в началото. По-добре да е изключено и да си го включи само този/тези , които знаят какво правят.

За Гената :
Нямай съмнения за флаш-а 8MB e и файла го показва - иначе щеше да дава грешки , както аз се опитвах да флашна НОТ-а със старите им файлове които са дадени като ъпдейти в сайта им ( те бяха по размер по-малки от 4 MB даже но ми даде че са различен размер и не става). Тоест търси си дали са 4 или съответно 8 MB явно по новия начин за ъпдейт със общия файл за всичко(.abs) . Преди са били само bin.Така че не се съмнявай флаша си е 8MB. Maincode-a е 6 MB и е наполовина пълен вече.

А относно сорс защо да не стане - те са пуснали много по-голям сорс свободно за HD плеърите си. Според мен нищо не им пречи. Така и така отначало софта не е техен а е само променян и им са дадени компилатора и най-първия сорс да си го доправят или поправят както искат.
Имам и SAT SKY masters и работи захранването на антената, когато изключиш приемника ! Единия ми телевизор е с mpeg 4 и приема от една и съща антена, но при изключен приемник ! ТВ няма опция за подаване на напрежение към антената ! Значи - може !!!
Отговори с цитат