Виж само едно мнение
  #9  
Стар 23-01-2010
Аватара на hammerstrikebg
hammerstrikebg hammerstrikebg не е на линия
-----------------
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 230
Благодари: 72
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жк231 Вижте мненията
Здравейте,

Имам следния изключително странен за мен проблем с Булсатком и приемник Deltaline DL-STB-S200:

Много чести прекъсвания само на каналите от 1 до 12. Дотук добре, но по-странното е, че тези прекъсвания стават когато ползвам gsm за разговори или интернет на около 5 метра от приемника. Възможно ли е да се смущава от gsm-a?? В момента в който направя повикване или ползвам интернет веднага почва да прекъсва и така докато не приключа разговора или не спра да ползват интернет. Моля. дайте съвет как да оправя този проблем. Мерси предварително.
: проблем с 12524/H/30000
ddt1 написа:
аз съм в португалия.тук 10 11 е супер.проблема е в приемника .пробвах с друг, работи без проблем.възможно решение.върнах тунера на фабричните настроики,не помогна.

#12
Преди 6 часа
ддт
форумно сукалче


Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност: 0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0

благодаря на всички отзовали се.доста невероятно но проблема беше в интерференция,ползвам мобилен интернет от водафон,и съм го изкарал отвън за по добър сигнал.точно върху кабела от сателита.и какво се оказа.транспондера си работи при изключен нет,когато го включа веднага изписва няма сигнал.невероятно но факт.
Отговори с цитат