Виж само едно мнение
  #16  
Стар 08-05-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivan02121983 Вижте мненията
турбо това ми е селото.....ходя си 1път в месеца за 2денанещо против ли имаш,че като си отида там и искам да има нещо с,което да си разнообразя пребиваването там.......още малко,ще ми се изсмееш,че съм заварил там и двете антени като за последноболтче за гайка......тръба за тръба......щото по тия дивите села крадат.....на мен ми е кеф да отида за ден два и да разнообразя с нещо,което го няма в града заради смущенията породени от Макс ТелекомНещо против ли имаш,че ми е кеф всеки месец да ходя в Гърция за да поплувам с рибите сред коралитенещо против ли имаш,че лятото ми е кеф в жегата да се гмурна в някоя подводна пещера на хладно.....ти имаш ли хобитаи какви са те ако не е тайна
Не съм те питал какви хобита имаш, не ме и интересува дори, относно моите, тайна са.
Относно с банда сам стигна до отговора, частта за макс телекома, затова е на доизживяване, подобно на аналоговите навремето.

Относно къщата ти на село, щом ти харесва да живееш в кочина дори и за 2 дена си е твоя си работа - въпрос на мироглед.
Отговори с цитат