Виж само едно мнение
  #27  
Стар 09-07-2015
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Айде, айде, Samsung на моменти е същото лайно, че и по-миризливо
Да да, ти затова ли ходиш една година с Note 4, а преди това една година с Note 3.
Истината е, че между андроид производителите, Samsung си е номер 1.
Когато си номер 1 много лесно можеш да изпаднеш.
Затова се бориш със зъби и нокти да не се случи това.
Самсунг не може да си позволи да използва калпави материали като на гейФон-а.
Не може да си позволи да пусне в продажба топ модел, който не може да запише 5 секундно 4К видео, защото процесора прегрява и камерата гасне.
Не може да си позволи да пусне ъпдейт, който да ореже максималната честота, за да не прегрява процесора.
Представи си, купуваш си телефон който бачка на 2.5GHz получаваш ъпдейт и хоп... вече е на 2.0GHz
Е, при Сони е така... допуснеш ли толкова груби грешки, изпадаш много бързо назад в класацията.
Според мен телефоните на Самсунг са най-читави.
Цецо, я ми кажи при кой друг производител (и ми цитирай конкретен модел) се е случвало следното нещо:
Както всички знаем, Google пуска веднъж в годината нова версия на своята ОС - андроид.
Моя Note 3 е бил с официален от Самсунг:
Jelly Bean
KitKat
Lollipop
Три официални ъпдейта, много трудно можеш да го видиш това при друг производител.
HTC One Max излезе един месец след Note 3, и едва миналия месец получи Lollipop, и това му е втори ъпдейт - Kitkat го пропусна.
А потребителите на Note 3 получиха Lollipop януари месец, а не чак лятото в средата на годината.
Може още мнооого да си говорим... ама на някоя сБирка с бира в ръка, наздраве
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат