Виж само едно мнение
  #97  
Стар 19-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красибел Вижте мненията
Всяка година от 2008 почивам по 10-на дена по гръцко със семейството. Ходил съм по няколко пъти на Тасос, Корфу, Лефкада, Амулиани, Халкидиките и трите ръкава и епизодично до плажовете край Кавала когато съм на минералните бани в Огняново. Всичко си е наред когато знаеш какво да очакваш и как да го постигнеш. Имам си като Ежко Бежко няколко хитринки. Резервация чрез сигурен посредник още януари-февруари, винаги на самостоятелни големи апартаменти с всички удобства, далече от тълпите и дискотеките и напълно оборудвана кухня. Здравна застраховка с покритие 40-50000 евра чрез проверен застраховател. Каско за автомобила за чужбина с пълно покритие. Сезон - края на юни-началото на юли - тогава не е толкова горещо. Скорост - разрешената - 5-10 км. и т.н. Както и да го смятам, по нашите курорти, дори и да приемем, че морето е чисто, хигиенните условия перфектни и т.н., подобни оферти са на същите и по високи цени. Само за сравнение - снощи се върнах от 4 дневна почивка в новооткрит комплекс между Созопол и Черноморец. Вярно, комплексът беще чудесен, всичко си имаше - басейни, климатици, чисто, сравнително тихо и до тук. Няма място за паркиране - обикалях по прашни препълнени поляни докато намеря място; уж има канализация, а навсякъде се носи неповторимият и аромат - и край басеините, и на плажа. Морето топло, но безумно мръсно - приличаше на борш с водорасли с пълнеж от наилонови торбички, абсолютна гнус. Навсякъде пълно с чадъри и искат между 20 и 30 лв. за комплект с 2 шезлонга. Цената - 95 евро на вечер, за 4 човека, без нищо друго. И пак за сравнение - аналогичният апартамент тази година в Гърция на подобно място беше на 69 евра на вечер, началото на юли. Както се казва, без коментар.
Следващият път, когато си търсиш място за почивка, прегледай сайтовете на руските туристи, така на сляпо не знам кой тръгва
http://www.tripadvisor.ru/SmartDeals...tel-Deals.html
Същото се отнася и за Гръцките почивки, освен ако не си тръгнал с казана за компоти, което не ми се вярва при бюджета заделен от теб
Отговори с цитат