Виж само едно мнение
  #13  
Стар 16-11-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да уточня ,че няма да ползвам никакви осками,линии,шеринги и тн. Идеята е : приемник+ модул с карта на виваком и ако може да се гледа на VLC. Знам ,че на един тунер може да се гледа 1 транспондер и ако искам да гледам и другите ми трябва приемник с 2 сателитни тунера за да не се пречи на тоя дето гледа на телевизора. До колкото прочетох модулите на Виваком отварят по 1 канал и ако това е вярно значи аз и да искам няма как да го накарам да отвори 2 . За да гледаме двама то ще трябва да правя разни шашми и да конфигурирам разни сървъри и тн . Нито имам времето нито ми се занимава да хакерствам. Другия начин е да си пусна да речем и кабелна за 15 лева и евентуално да гледам нея през тунера докато на телевизора върви Вивакома. До колко ще се справи приемник за 250 лева с тая задача не ми е ясно. Аз и сега гледам над 800 канала на компютъра от 13;19 ;39;45 и Скай ама ми се искаше да разкарам кабеляците ,че ми се отели вола със сметките за тока и толкова жици около мене На задната тераса имам 3 чинии по 90 см. и една 150-ка и стана като рилейка на Мургаш от кабели,конвертори и стойки . Та за това ви питам за нещо дето е 3 в 1 да редуцирам кабеляка до 2 примерно и един WiFi адаптер.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 16-11-2015 на 15:07
Отговори с цитат