Виж само едно мнение
  #268  
Стар 13-02-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nasko079 Вижте мненията
Здравейте! Имам един проблем и се надявам да ми помогнете. От няколко дена съм в Бургас, при един приятел на гости, той преди няколко дена си беше пуснал цифрова телевизия от Скат, но от това което видях ,бях неприятно изненадан. Става въпрос за следното: Имената на програмите не отговаряха на това което гледаш, доста често губеше сигнал, нямаше никакви телевизии и изпишваше на всички кодиран канал и само на тези телевизии, (Fight Box, Fast Fun Box, TLC, ID Xtra, Bloomberg TV Bulgaria, Shanson, Test 1, Test 2, Test 3, Test 4, Duck HD, PPV4, PPV5, PPV1-1, PPV2-1, PPV3-1, PPV4-1, PPV5-1) картината беше лоша и не можеше да се гледа, а и всичките PPV телевизии са заключени, трябва постоянно да въвеждаш паролата, за да се отключат, което е изключително дразнещо. Много странно, защо се получава така, къде е проблема на всички тези неща, при вас програмите така ли са, как може, винаги съм мислил, че скат телевизия са доста добри в това, като едни от първите тогава в телевизиите. Дори бях решил на 100% да се включа към скат в Несебър, но като видях какво е в Бургас, е как да се включа и в Несебър, кой ще ми гарантира, че няма да го имам и този проблем и там? Много моля за отговор.
Направиха размествания и за това е цялото това объркване! Пуснаха FOX-каналите , но спряха Диема пакета .Някои от новите канали са на честотата на старите. Пресканирай и така до следващото разбутване
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат