Виж само едно мнение
  #1  
Стар 01-03-2017
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Евтин NoName S2/T2 Combo recevier

Опитах да отворя нова тема в раздела за ревюта - нямам такова право.
Модераторите ако рекат да преместят.

По други теми вече споменавах за евтини кучмарк S2/T2 комбо примници. Простички, за ФРИ, без шеринга и други екстри. Вероятно споменавах и за това, че попднах и на такъв:
http://www.ebay.com/itm/Full-HD-DVB-...x9LaRJ5nD7opgA
На вид същия, но според описание вече подържа емулатори, шеринг, WiFi и 3G.
Не че ми трябваше, но от сърбеж в ръцете взех че го поръчах. Отдавна, още октомври 2016. Вече се бях отчаял, че парите ми отидоха залуду, когато миналия петък получих известие от пощата. Гати и пощите значи... Според трекинга колета напусна Китай за 3 дни и къде се мотал още 5 месеца... Но не това е главното.

Поразчоплих го за последните 2-3 дни. Резултати:
- изглежда точно като на картинките от сайта (включително WiFi донгъла, който дойде в комплекта);
- ефирна телевизия държи стабилно. Разбира от захранване на активни антени;
- със сателити също проблеми не срещнах. Линейна, кръгова поляризация, дисеки - всички бачка;
- тествах шеринга по newcam и cccam със сайтове utgard.tv и зарга: минаха успешно;
- пробвах да тествам и емулаторите. BISS проработи от воле. Ирдето на 39Е нещо не ми тръгна, но той по същия начин не тръгна и на моя Оупенбокс. Тогава опитах с PowerVu на 4,8Е - поредица Дисковери на 12322-V-27500 не тръгна, но на 12149-Н-27500 SIS и компания пъкнаха от раз. Приемам, че емулаторите работят;
- пише и свири от USB. Макар че някои филми тръгнаха без звук, явно несъвместимост по звукова кодировка (сами ще почоплите спецификация какви стандарти свири, и кои не);
- има си таймери (накар че не сън ги тествал, само поразчоплих менюта);
- бачкат мрежови приложения (поне ютуба тръгна без проблеми).

Общо впечатление: работи пъргаво (определено по-пъргаво от моя Оупенбокс), картинка вади добра, удобно ДУ и менюта. Самите менюта са простички в стила на такива при Стронг.

Недостатъци:
- 2-3 пъти замръзваше след зареждане на ключета от софткам файла и по време на манипулации с акаунти за шеринга;
- списъка с фаворити е фиксиран, имената на групите не могат да се променят;
- достъп до мрежа само през USB;
- има само един USB: като следствие ИЛИ гледаме шер ИЛИ пишем на флеш.

Знам, че тука повече се преказва за "мерцедесите", но кой знае - може и за туй чудо ще се намерят мераклии

Ако ще има питания - питайте бързо, преди да съм го свалил от "стенда".

ПС: да не забравя - кода за достъпа до CS менюта от сайта не работи. Актуалния е 9878.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg $_122.JPG (36.6 КБ, 136 разглеждания)

Последно редактирано от братушка : 01-03-2017 на 13:22
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на братушка за този полезен пост
an (01-03-2017), gogyto (01-03-2017), oldgraf (01-03-2017), r4ptor (25-05-2017), Онджичек (01-03-2017)