Виж само едно мнение
  #92  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
От особена важност е да е евтино, но да не се прави компромис с качеството по никакъв начин, както е споменал постът над теб - ще се дават пари ако искам качество, наясно съм!
Проблемът е друг - не знам дали си забелязал какъв беше първият ми въпрос, когато отворих тази тема. Къде сигнала идва най-бързо. Хората бяха достатъчно отзивчиви, за да кажат, че ако ползвам IPTV, особено в България, ще получа най-бавният възможен сигнал от всички! Т.е. забавянето на картината ще бъде най-голямо! Което означава едно - със 100% сигурност няма да ползвам IPTV!!!! Ако IPTV ме устройваше щеше да е най-лесно и за мен! Няколко пъти питах в началото на темата, ще стане ли с IPTV - няколко пъти ми се отговори да забравя! И забравих!
Ще ползвам сателит! Това е - разбрах какво ми трябва и това е сателит! Да се концентрираме в най-важното нещо на сателита сега - декодерите!
Пиша ти за последно защото главата ти не увира.Не се засягай ,не искам да те обидя. Долу в подписа ми съм описал с какви приемници разполагам. Това е с цел на колегите с какво мога евентуално да им бъда полезен. Три от приемниците ми са сателитни, два от които са Линукс базирани, единия е по-обикновен, но е комбо и за кабелна. Другите два са IPTV . Андроидски и линуксов . Как мислиш съм ги накачулил от всичко по нещо? Без колело няма как да се научиш да караш.Дори и купувачите на Ферари минават курс за шофирането му.Ще ти предложат Мерцедеса и като го счупиш по-прецакан няма да си се чувствал никога до сега. Няма да влизам в подробности че забавянето при IPTV-то зависи от много фактори. Но това са подробности в които нямам намерение да изпадам. След като няколко секунди са огромен проблем за теб...Дерзай ! Моя първи приемник закупих 2001г. Пазя го от сантимент. Задължително билет за Балкона! Не забравяй! ЧАО.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат