Тема: Vivacom IPTV ?
Виж само едно мнение
  #1036  
Стар 03-09-2017
обсолете обсолете не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2016
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте. Нов съм в този форум, но от време на време чета тук има доста интересни/полезни работи.

Мисля да сменям Близу, че станаха голяма мизерия от както Мтел ги взе... Махат канали постоянно, слагат (ако изобщо сложат) някакви треторкласни. И гледам Виваком-а има добра оферта Нет И IPTV L+ за 22лв горе-долу. Сега Близу и нет плащам 26лв за по-малко канали...

Как е като цяла мрежата им? До моя блок имат GPON - 1000mbps поне така пише на сайта им, секцията с покритие. На хартия трябва да е перфектна връзка, но гледам във Фейсбук страницата им постоянно има хора оплакващи се от липса на нет и телевизия... Сегашния ми интернет доставчик е много добър от 10 години го ползвам сигурно, да спре за няколко минути 2 пъти годишно най-много. Близу и те като качество са добре, нямал съм големи проблеми/прекъсвания...

И викам да не се набутам много с нет и тв на един оператор и 2 годишен договор (въпреки, че уж ще вкарват да можеш да се откажеш с плащане на 3 такси, когато си решиш). Но все пак си е играчка - пускай, отказвай се...

Та накратко, да рискувам ли?
Отговори с цитат