Тема: Vivacom IPTV ?
Виж само едно мнение
  #1131  
Стар 25-01-2018
Гери_то Гери_то не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2018
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам въпрос относно видеотеката на Виваком. Родителите ми са пенсионери и за голямо за тях учудване последната сметка към Виваком е била увеличена. След справка с фактурата и със сопорта, излиза, че на 3 януари са си поръчали филм от видеотеката на стойност 10 лв., нещо, което родителите ми не знаят, че съществува. Ще кажете (както и казаха от сопорта), че по погрешка са го поръчали, ама не са от вчера ползватели на интерактивната им телевизия, как сега чак са се объркали. После поръчването на един такъв филм е минаване през няколко менюта и въвеждане на ПИН при потвърждение за покупката така, че ей така не може с разцъкване да се активира. И видите ли, някак удобно е избран скъп филм, щото има и по 3 лв., който е достъпен само 36 ч. Всичката тази информация им излиза на техническия отдел на Виваком по МАС адреса, ама на нас като клиенти – не или поне не знаем къде да я търсим. Ако няма начин да се провери дали една такава интерактивна услуга е ползвана, за мен това е чудесна възможност за Виваком, с цялото ми уважение, за злоупотреби, особено за възрастни хора, които "по погрешка" са натиснали нещо. Как може да се провери това и биха ли обърнали внимание на една жалба?
Благодаря предварително
Отговори с цитат