Виж само едно мнение
  #7  
Стар 04-03-2018
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Ок, колега. Обаче лошото е, че аз съм пробвал без K-Lite Codec Pack - а, но проблемите си остават. Иначе, да със сателитния ми приемник, който продадох скоро, там нямаше подобни проблеми, но за сметка на това картината по - не ми харесваше и затова реших да премина към ползването на VLC плеъра. Все пак искам да знам, ако някой може да ми каже, дали има начин да се направи така, че за VLC плеъра да се ползва външната видео карта на Nvidia, а не вградената на Intel!? Пробвах какви ли не настройки, но така и не успях да подкарам по - мощната видео карта да работи с VLC плеъра. А и да кажа, че като че ли оправих другия проблем с видео файловете, които са HD и 4K свалени от торент тракерите като в контрол панела на Nvidia - та сложих на MPC-HC x64 програмата да ползва нея. За съжаление обаче същата процедура не може да се направи за VLC плеъра, защото просто самата програма не е активна за промяна. И така... Еми... Надявам се да има хора, които да се опитат да помогнат. Ще съм много благодарен. : )))) ; ))))
Отговори с цитат