Виж само едно мнение
  #35  
Стар 12-07-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CITRON Вижте мненията
Нещата стават още по-притеснителни. Някой или сериозно те съветва или имаш друго Аз. Разбирам, че искаш да си покажеш играчките НО
...
Нищо не си разбрал. Ти самият започна със закони, ватове, ток и напрежение. Не аз! Аз само ти припомних, че говорим з променливо напрежение, където освен съпротивление, напрежение и ток, влияние имат още няколко параметра, без да се задълбочавам. И посъветвах човека за Сони и Техникс, ИМЕННО защото той такъв клас търси. А това да си "показвам играчките" го правя за пръв път в този форум, не за да се хваля - уточних, че всичко е осма употреба, нямам възможност за нови "играчки" от такъв клас, а в отговор на твоте сметки и закони. Законите в електротехниката са си закони, но цитирането им няма много голям смисъл, когато говорим за битова техника от среден и нисък клас.

Да, бих препоръчал Форд Мустанг, пред който и да е мерцедес, но нека не влизам и в тази тема, че пак ще трябва да си показвам "играчките".
P.S. Благодаря за добрия тон.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат