Виж само едно мнение
  #30  
Стар 23-10-2018
коста_дим коста_дим не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 74
Благодари: 12
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
За какво ти е сатфайндер?
Щом си хванал сигнала от друг лъч и си докарал максумум сигнал от него - значи самият сателит си го хванал. Дори "истински" сатфайндер няма да направи сигнала по-силен и пак няма да виждаш това, което сега не става.

А нов приемник с врадена подръжка на С-банд и Т2-MI май ще ти излезе дори по-евтино от въпросния сатфайндер
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=43463
Още повече, че с такъв ще гледаш камара украински канали от 4.8Е.
Казаха ми, че със сатфайндъра мога по-ясно да видя дали изобщо хващам нещо от тези транспондери и ако “да”, то да мъча по-нататък.Тоест нулата на сигнал-индикатора на Дрийма, можело да не е съвсем нула....? Иначе да, към три пъти е по-скъп сатфайндъра от приемника -))), но нейсе, инструмент да има.А тези украински канали, които са на мултистрийма на 4.8Е, всичките ги има и FTA там и на 4W.Целта са 4-те ТВ1000 на Екстра ТВ и още няколко филмови които ги няма другаде.Едно че жената ги иска, а и аз се амбицирах, един холандец на 50км по-далеч от зоната на покритие от мен ми прати скрийншотове и на трите транспондера с по 8-9 децибела сигнал със 1.80 офсет на Channel Master.Все си мисля, че и при мен ще стане и нещо правя не по-реда си от липса на опит.Ако нищо не “разпука” на сатфайндъра с новия конвертор, тогава вече ще се предам....
Отговори с цитат