Тема: zamunda.net
Виж само едно мнение
  #165  
Стар 21-02-2021
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 519
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
@Jovanoty, малък пазар сме и затова нямат интерес към нас. И ако примерно преведат един филм, сложат бг субтитри и го пуснат в нетфликс, може би на един платил да го гледа там, че има 200 коиот ще изтеглят същия филм от замунда. Ето затова нямат интерес и не искат да се занимават с нас, защото това са разходи, които няма да си върнат на такъв пазар.

До скоро работих във не малка фирма, която в началото по същия начин отказала да плаща за софтуер. Докато не дошли по сигнал от боп-а и събрали всички компютри, десет години по-късно още седят следствени и като доказателства. А собственика отървал затвор заради връзки и пари под масата. За продуктите на Адоб ми е ясно колко струват, но има опция да се плащат и за месец. Офис пакета на майкрософт също. Макар да предпочитам либре офис като безплатна алтернатива и доста по-лек и бързо работещ от майкрософт.

Аз също може би около 10 години плащам за HBO, плащам за диема спорт и макс спорт откакто ги има, но всички заедно не съм ги гледал повече от 15-20 пъти за този период.
Мисля за момента да не задълбавам темата, че ще стане олеле ! Въпреки това и да спрат арена, замунда и т.н. мисля , че просто българите постепенно ще се ориентираме към световни, руски и т.н. тракери и може би наистина да почне да се ползва и от бг потребите доста често VPN . Така си мисля.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Jovanoty за този полезен пост :
digimp (23-02-2021)