Виж само едно мнение
  #17  
Стар 11-05-2021
Аватара на sonaki
sonaki sonaki не е на линия
Шуменеца
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Шумен
Мнения: 267
Благодари: 26
Получил благодарност:
54 пъти в 38 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Велков Вижте мненията
Относно споменатите "минимални скорости" - няма оператор, който да гарантира дори 50% от рекламираните скорости. Специално за Networx, според тях минималната скорост е 1,5Mbps

В Шумен смея да кажа, че им е стабилна оптичната мрежа на оранжевите (ADSL-а няма какво да го коментираме), единствено се надявам да научат нещо от по-малките; на Нетуоркс имам 3-5ms по-малко пинг от колкото при Вивата.

На Networx им се обаждах 1 път, че към един сървър имам около 110 ms в Азия и на следващия ден явно бяха сменили от къде минава трафика и пинга беше около 70ms, приятел играещ в същия сървър се обажда на Vivacom щото имаше 150ms и му казали, че това е което е и нищо не може да се направи понеже сървъра е далеч.
Networx-BG за 7 години един единствен път съм имал проблем със скоростта и никога не са се оправдавали, че минумума е еди колко си и не съм паднал под него и веднага си го оправиха, докато Виваком едно време ми цитираха като развален телефон как в договора пишело, че съм на 6Mbps, а гарантираното било 20% от това.
Дано да се провали сделката и да не успеят да ги купят.

А и на година винаги един месец ми е безплатен с NetPoints от контролния панел на Networx-BG така, че цената на интернета пада още.

P.S 5G не ползвам и в момента и 10gb трафик не мога да изхарча, на всякъде си бича на Wi-Fi
__________________
LG UHD 43UN81003LB - TVIP S-Box v.605 | LG UHD 43UQ80003LB - TVIP S-Box v.605
LG UHD 49UK6470PLC - TVIP S-Box v.605 | LG UHD 55NANO753PA - TVIP S-Box v.605

Последно редактирано от sonaki : 11-05-2021 на 19:25
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sonaki за този полезен пост :
gogyto (11-05-2021)