Виж само едно мнение
  #18  
Стар 23-04-2022
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Хайде без гнусна политика и тази тема, а?
Както вече казах, политиката е навсякъде около нас, и ако не говоря в полза на някоя партия значи мога да си говоря каквото искам, просто защото е неизбежно - всяка една тема за разговор е политически опорочена , но нито говорим за някоя партия нито каквото и да е . И думата политика не е гнусна, гнусна е нашата политика
Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Само за едно ще те поправя. Не целия свят е срещу русия, а от десетилетия кипи масова тежка пропаганда на америка срещу русия, това е очевадно във всеки военен филм, където русия го играе "лошия окупатор" а мирните щати се опитват да въведат световен мир чрез войните които правят. Та не целия свят е срещу русия, а америка налага това мнение и нагласи. А "приятелите" и "партньорите" от нато и ес го подкрепят.
Не знам дали не си разбрал, но в конкретната ситуация от 20 февруари насам целия свят е ПРОТИВ Русия, не говоря за преди или след това!
А за да не изпадаме в излишни полемики, не съм разбрал някой да е емигрирал да живее в хубавата Русия без значение дали е политически коментар това или не . Никой не е отишъл там и да ми се обади да ми каже колко много ме лъжат хамериканците
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
bojko84 (24-04-2022), Дедал (23-04-2022), Калито (23-04-2022)