Виж само едно мнение
  #2  
Стар 04-01-2023
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
Колеги имам няколко въпроса за PLEX сървър понеже за момента ми изпада не лоша машина HP Z400 даже и с отделна видео карта. Между другото сега също ми е на почти същата машина под windows 10. Ще направя въпросите под номер за по лесно:

1. Сървъра на PLEX според вас как е по добре да е под windows, linux, free NAS или друго, ако е някоя free NAS OS коя според вас е ОК ?
2. Да кажем съм създал 2-ра машина като сървър, но се логвам със същото име примерно за PLEX PASS ще трябва да я направя, като отделна машина с друго име или като същата (първата) има ли начин да се обединят библиотеките примерно да се виждат филми ... като общо от двата сървъра или ще се виждат в менюто на плекса като два отделни сървъра? (не знам дали стана много ясно какво питам
3. Също, ако го инсталирам на Linux сървъра дали ще се пуска автоматично със OS?

Ще ти споделя моя опит, естествено може да има различни мнения.


1. Пробвал съм го и на убунту, и на уин - особена разлика не съм намирал в работата.
2. Ще излизат под 2 отделни сървъра, аз поне не съм намерил начин да излизат обединени.
3. Да, ще се стартира автоматично.
Отговори с цитат