Виж само едно мнение
  #99  
Стар 22-02-2023
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 123
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги, и аз да се включа по темата с качеството. Аз също ползвам Plex и имам доста голяма колекция от филми (сериали много рядко свалям). В момента имам около 570 филма от които 180 в 4K (повечето и в HDR). И да, по-добре е от най-добрата стрийминг платформа, защото имам само филми, които ми харесват и в отлично качество на картина и звук. И няма да спра до тук, ще продължа да увеличавам колекцията си, защото съм киноман. Гледам и на телевизора и на проектора филми. Но за такова нещо е нужно да имате много място за съхранение ако държите да не правите прекалено голям компромис с качеството. Също така за файлове с много висок битрейт си е нужна мощна машина и телевизор с мощен процесор ако ще гледате на него. И не на последно място - бърз интернет. Това не ми пречи да имам и HBO Max и Netflix - там гледам предимно сериали, но и някои нови филми, които ако ми харесат след това добавям и в колекцията си. Бях си пуснал и 3 месеца безплатно Apple TV+ - ако някой се интересува да ги тества се поразровете - на доста места предлагат безплатен тест. Каталога е доста по-беден разбира се, но качеството е супер, всичко с превод на бг и интерфейса на приложението е най-добрия който съм ползвал. За SkyShowtime съм леко разочарован - не лош каталог, но от към качество са на последно място.
Отговори с цитат