Цитирай:
Първоначално написано от бендо Вижте мненията
Като начало някой да сподели как така Ливърпул от 2-0 се катурна на 2-5 с Реал
Ми как, толкова е нивото тая година.
Като сложиш, че и редовно в последните години Реал имат супер късмет и ефективност срещу нас и ... 2-5
В интерес на истината първото полувреме и аз се изненадах от добрата игра, но пак дойде супер късметлийски втори гол на Реал , гарниран с хептен глупава вратарска грешка ...
Малко преди края на полувремето можеше да стане 3-2 (напълно заслужено би било), но все пак не сме Реал и късмет няма

Второто полувреме нещата си дойдоха на мястото и ни разкостиха, но 2-4/3-4 би бил по реален резултат май.

Ливърпул в момента е реално без център, в миналите сезони пресата почваше от противниковото поле и изобщо не се стигаше до сериозно натоварване на защита/вратар.
- Фабиньо е в скандална форма и ме съмнява изобщо да си я върне
- Хендерсън по принцип си е дърво, но няколко години игра свръх възможностите си (направо е невероятно как Клоп с туй дърво/вета постигна всичко това) и резонно вече издиша и приключва
- Тиаго е към края и редовно е контузен
- Кейта ... ми той има 5 мача межу месеци контузен
-Милнър е на 100 години , но все пак успява поне за едно полувреме да пълни дупки всякакви
- и остават 2-3 младежа, в които има бъдеще, но си трябва и опит покрай тях
Защита си е трагична
-Ван Дайк след контузията от оня ръб вече не е същия, вижда се как е бавен и се пази да влезе както преди (но все пак само той респектира Винисиус и шарана малко се насра в единствената атака, в която срещу него беше ВД, а не ... никой или в краен случай Джо Гомес - сиреч пак никой...

Не знам как е бюджета на Клоп (той по принцип не харесва големите суми за футболист - аз пък хептен), но ме съмнява, че покрай обявената продажба на клуба са ограничили всичко... няма как да си обясня, че покрай тая криза не се купи никой за центъра.
Отделно, че и доколкото бях чел, тоя дето му отговарял/правел повечето добри трансфери (за без пари) напуснал.

Закъсняло ми се струва всичко и трябваше още миналата година да се почне с подмяна на изразходените и вечно контузените - то няма здрави футболисти за групата за мача, а какво остава за качество

... или да се заложи на юношите основно ... ма туй няма как да го бъде в такива отбори.