Виж само едно мнение
  #39  
Стар 06-11-2023
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AstraK Вижте мненията
Точно този уред е с калпава батерия,която се скапва след около 2години и точно този уред става само за силни сигнали.за слабите изобщо не можеш да разбереш какво се случва,особено пък DVB-S2 8PSK от 8,4dB отива направо на 9,0dB...кажи така ли е?Защото съм виждал и такъв уред.

Който го ползва всеки ден се случва да сменя батерия през няколко години. И копчето за включване ако се ползва многократно всеки ден - не издържа, но за любителско ползване не е проблем. Не знам какви слаби сигнали гониш, настройвам си и булсата и нтв+. И с други спътници които съм търсил с него не съм имал проблеми, определено е по-удобно и по-лесно отколкото да се мъкне телевизор и приемник до антената.

Тези уреди за многото пари дето изглеждат суперсложни, отвътре са грозна картина - некачествена сборка с огромен брой елементи наблъскани натясно и май не изкарват 2 години за да се оплачеш от батерия.
Между другото на повечето съвременни смартфони батериите също дават фира след 2-3 години така че не знам какво чудо очакваш от батерията.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на petar258 за този полезен пост :
AstraK (06-11-2023)