Виж само едно мнение
  #26  
Стар 07-11-2023
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
НЯМА КОНТАКТИ С ПРЕДПАЗИТЕЛ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ!!! Набий си го в главата!
Освен че не можеш да четеш, не знаеш и български, правиш ли разлика между контакт и щепсел ? Изводите какъв си ги оставям на теб.
И да, споря защото:
1. се заяждаш с хората без причина - главната причина
2. Не си толкова кадърен за колкото се опитваш да се изкараш, което не би ме бъркало ако не беше причина #1!
Сега отивай да ближеш рани и да се оплакваш на отговорните тук, вероятно пак ще ми изтрият поста

ПС
Боже какви глупости си писал... Ако можеш да четеш с разбиране върни се на предишния ми пост и пак го прочети! Няма да се повтарям!
Без да се впечатлявам от простащината ти и войнствената ти посредственост, споделям фактите, а ти си лай
На теб няма какво да ти се обяснява, ти си неграмотен техник на гарата, факт, но за останалите колеги, които не са като теб обяснявам:
На всичко с импулсно захранване има на входа едни капацитети, уж за филтриране на високочестотната съставна. Между двата проводника и от всеки към корпуса. Нататък от корпуса би трябвало да отиде на земя или поне нулата, ако инсталацията е наред и е реализирано с трижилен кабел. Да, ама има и телевизори и други с тесни щепсели без зануляване(заземяване) с двужилен кабел и тогава има от този капацитивен делител потенциал, който кара фазомерът да свети. Не е ток да те убие,както съм го описал е нискотоково офазяване , но прави големи бели на техниката, особено както е в случая с F-конектор, при който, обикновено първо жилото контактува с входа на тунера и го изгаря по високо напрежение .


Дори адаптерите за 5V на андроид боксовете са реализирани по този начин, но не са заземени(занулени) защото се водят CLASS ІІ - Формалната логика на долбито
Прикрепени изображения
Тип файл: gif t.gif (30.6 КБ, 42 разглеждания)

Последно редактирано от yavor1 : 07-11-2023 на 14:19
Отговори с цитат