Виж само едно мнение
  #11  
Стар 11-01-2011
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,316
Благодари: 139
Получил благодарност:
467 пъти в 292 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хадел Вижте мненията
Струва ми се, че HTPC не е добър вариант за теб. Линукс е страшна система и поради фантастичните си възможности може за се забиеш с дни за нещо елементарно като звук например.

За истински перфектно качество най-изгоден е вариантът плеър (http://www.xtreamer.net/ ili popcorn hour) плюс даунлоад....
Кое и е толкова страшното хапе ли? Нещо издава лоши звуци ли ? Стига сте писали глипости. Не е задължително системата да е на Линукс (за мен е припорачително) може да се направи и под Уин само трябва да се внимава с компомненте окъм хардуер (особенно видео картата)(това за видео картата важи и за линукс). Досега не съм имал градндиозни проблеми с линукс-а. Убунту 10.10 е толкова френдли юзър че няма на къде повече.

Преди време и аз бях навит за една такава кутия ( попкорн час ,WD или някаква друга). Обаче се разтърсих малко и стана ясно че не са много за хвалене. Чакаш някой да ти напише фирм чакаш новия ъп, пачовете на няокй интусиаст и в крайна сметка като ти омръзне имаш още една кутийка около телевизора която събира прах. С xbmc например се сачетава всичко необходимо на PC и си действаш с дистанционото като пич, кеф ти музичка, кеф ти, филми във всички формати които съществиват, кеф ти телевизя абе мултимедия отвсякаде. Има лесен онтерфейс на български ъдейтите са си директно през нета и менюто на програмата.
И какво "истински перфектно качество" ще ми изкараш с тая машинка да питам. Вътре има 5 чипа на кръст и ако слижим хард ще може да се топлим без да палим печката. Не мани ги тия плеъри, мерси.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън

Последно редактирано от Ламерът : 11-01-2011 на 23:02
Отговори с цитат