Виж само едно мнение
  #98  
Стар 17-12-2022
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 644
Благодари: 128
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Има ги навсякъде по 120лв,даже и в Жар! Този е купен от Емаг за 109,ама сега е 129! Ама в Емаг е сигурно ,че телнета е отключен!Най вероятно вносителят е един и всички са отключени,но как да разберем,докато не купим!?

Ти като имаш belkin rt3200,защо ти е? Аз отдавна съм хвърлил око на Белкина,ама да видим шаомито,дразни ме че са с три лан порта,но пък е попадение! Ти откъде взе Белкина?
Трябва ми за dump Ap то в другия край на апартамента. Сега съм с АС. Белкина го взех от английския амазон лятото за 53 паунда, сега е 73 и се дразня да давам такава разлика. Отделно за dump Ap то ми трябва хоризонтален. Същевременно съм на 500 мбита и реално не ми трябва... Пак трябва да умувам.
Иначе Белкина е много добър, сложил съм му самба, адблок, днс проксита и всякакви други приложения и държи под 0.02 натоварване. Скрит е в един шкаф и въпреки вътрешната антена обхвата е добър. Чета мнения във форума на опенврт за проблеми на AX мрежата, но аз такива не виждам. Гледай цената в амазон и ако падне около 50 паунда се хвърляй.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат