Виж само едно мнение
  #1  
Стар 26-12-2021
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile Качество на картината...

Здравейте, колеги... Първо... Честита Коледа на всички! Живи и здрави... Та... Пускам тази нова тема, защото не успях, да открия много информация по самата тема... Ами... Става на въпрос, че преди около два месеца и малко се сдобих с нов телевизор, който е - LG Oled48C11LB. Та, въпреки че самия тв е Олед, поне според мен качеството на картината не е това, което очаквах... Та, повечето от вас предполагам знаят, че тв - то го ползвам най - вече като монитор, защото съм го свързал чрез HDMI кабел към хубав настолен компютър, както и към 4К сателитен приемник, който е - VU+ Uno 4K SE, който също е по HDMI. За съжаление обаче, въпреки че правих какви ли не настройки и опити за подобряване на качеството на картината, то след определени настройки нещата се подобриха, но съвсем малко... Еми... Също така, трябва да спомена, че имам и едни други по - леки проблеми, които се проявяват само, когато ползвам компютъра и на други източници тези проблеми не се забелязват. В тази връзка започвам да се замислям, дали самата матрица на телевизора не е проблемна или има нещо друго, което аз бъркам!?!?!? Мхм... Иначе, според вас дали има смисъл да търся и да се занимавам и да взимам други компютри, приемници и прочие, чрез които да тествам наново качеството на картината или директно да се обърна към LG България и съответно фирмата, от която закупих тв - то?!?!?! Мхм... Ами... Поне на този етап това е, което мога да дам като информация по случая. Ако се наложи, ще мога да дам още подробности по темата... И така... Ок. Добре. Надявам се, че ще има хора, които да се отзоват. Ще чакам за всякакви включвания по темата. Отново се извинявам за дългия текст, който се получи. Благодаря на всички колеги в аванс. Чао засега. Лека вечер. И до скоро. : ))) ; )))
Отговори с цитат