Виж само едно мнение
  #38  
Стар 01-07-2023
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 89
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Българин Вижте мненията
Колега за да пиша това значи имам опит първо скоростта не съм я мерил с телефон а с 5g интернет рутер но не в селски район а в град второ като подписваш договор те питат за адреса на който ще я използваш за да видят къде е клетката и да ти заключат рутера към нея трето Аз съм на Yettel 5g домашен Интернет за Браузър,Телевизия,Youtube,HBONOW, нямам проблеми не прекъсва не сече, има разумно потребление това e 100gb за 24ч. или от 00:00 до 23:59 ако ги надвишиш ти намаляват скоростта на 128 kbps Проблеми има като сваляш торенти рутера блокира предимствата няма дупчени няма кабели и други устройства надавам се да бил изчерпателен
Точно това ми бе питането за Yettel пакета от услуги и си отговорил за всичко. Така че - благодаря!

Относно ограниченията, преди години като ползвах временно мобилен нет на Булсатком (с включени 100ГБ трафик/месец), при един младеж с айПад, гледащ Youtube, и останалото - ползване...по-икономично, без теглене на торенти, сваляне на игри за конзоли и подобни, успявахме да избутаме до не повече от две седмици.
100ГБ дневно би трябвало да са достатъчни за нормална ежедневна употреба.
Основен недостатък на услугата виждам липсата на 5Г антени извън големите градове, което я прави недостъпна точно там, където е необходима, а именно в по-отдалечените места.

Затова и сериозно се замилих за Старлинк сателитния интернет. Най-вероятно ще ползвам него. Чудесно е, че България е в списъка с държави с покритие. Цената е тройна спрямо алтернативните, но тъй като интернета ми е необходим за работа, ако е достатъчно стабилен мисля, че е оправдана. А и имат вариант за връщане на пари (до 30 дни май беше) в случай, че не ми върши работа.
Отговори с цитат