Виж само едно мнение
  #1067  
Стар 02-04-2017
Аватара на Кристиян Христов
Кристиян Христов Кристиян Христов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Колега, предварителен договор има подписан, за какво точно - ти ще кажеш .Дали е за компанията майка и всички приходящи, или е само за някоя от подопечните не знам.Ясно е , че сателита е в играта.
В България знаеш, че една фирма има компания майка без да е нужно тя да е записана документално И ако на тебе не ти е ясно, нямам познанията да ти го разяснявам аз. 089123 - запомни телефона, и ще дойде време (скоро) да звъниш на този номер за излъчваните канали от България Сат 1. А дали това ще е пакета на булсат , само времето ще покаже
И това, че някой се усмихва в един пост, не означава, че се радва, това може и да е съжалителна усмивка...

Едит: Това е сателитен ФОРУМ, в който всеки може да напише каквото си иска, да спекулира или да издава тайни. Има модератори и правила, които трябва да се спазват. Аз или някой от колегите, не сме НОВИНАРСКА АГЕНЦИЯ, която да трябва да спазва някаква етика(то пък българските спазват нали), та да се съобразяваме и да потвърждаваме това което пишем от два независими източника. И ако на някой не му харесва какво пиша, може просто да го подмине, а не да ме убеждава , какво трябва да ми е мнението.
Постове от вида - Мразя българите (Ненавиждам - Чувство на вражда, отвращение; омраза.) в български форум трябва да бъде наказано от доживотен бан. Ако в същия пост има свирка към админите то това е достатъчно за да бъде подминат поста от всички админи. Това беше последния ми пост в този форум, в който има явно изразена омраза към мен и всичките ми близки и познати. Лека му пръст на БГ-то в името на форума. Айде със здраве!!!
Това с тоя номер 089123 вече е банално.
__________________