Виж само едно мнение
  #16  
Стар 28-03-2012
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Ако търсиш 3D ефект на телевизора, колкото и да не съм фен на марката, бих казал, че Самсунг имат най-добър 3D ефект. Говоря поне за моделите 2011г. от "D" серията. Очилата обикновено са 2 или 1 броя в комплектите. При LG или Филипс , ще имаш 5 или 7 броя в комплекта, но за съжаление там с тази пасивна технология само минаваш покрай 3D-то , просто ефекта не е както трябва. Само за информация, за да не те разколебае някой, от 10-15 дни на пазара в БГ има нови очила на Самсунг, доста бюджетно изпълнение, където са 2бр. за 59лв. , горе-долу наполовина на цената на миналогодишните, те стават за моделите 2012 и за 2011г.

Относно картината, лично според мен е по-добре да се насочиш към висок клас плазма на Панасоник, даже конкретно мога да ти препоръчам този модели: 42GT30 http://www.technomarket.bg/products/...ic-tx-p42gt30e , изключително добро и качествено изпълнение, , перфектна картина, и доста тънък дизайн, общо взето почти няма минуси, изклюввайки цената на очилата, които са 129лв/бр. (има и бюджетни варианти за 89лв./бр).

Аз лично бих си взел плазмавата.




Съвета ти го давам като доскорошен служител на една от веригите в БГ, разбира се решението си е твое
Цитираното мнение ми беше изпратено в лично съобщение от didomh. Обръщам се с персонална молба към администратора, наложил забрана на didomh да публикува мнения във форума, да преразгледа решението си и в случай, че прецени за подходящо, да отмени забраната.

Отговори с цитат