Виж само едно мнение
  #46  
Стар 12-11-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Владо5 Вижте мненията
Досега не съм имал TV Box и реших да взема нещо, както се казва, първо да разцъкам (на CRT TV) и се спрях на M8S plus DVB-T2

Искам да пробвам LibreElec и TV headend и да ги разуча. Едно видео в YouTube показва как работи.

Бях избрал преди това и Mаgicsee C300 и Freesat GTC, но реших да спестя и без това нямам сателит и кабелна

Относно връзката, от доста време си мисля за RGB, но май конверторите HDMI към SCART всъщност са с композитен (едноканален) сигнал (обратно SCART към HDMI има и с RGB). Търсех HDMI към S-Video (двуканален) и попаднах на VGA към SCART, но за него ще трябва и HDMI>VGA адаптер. За RGB и Amlogic май трябва преработки по кернела, за да пусне RGB444 режим на HDMI изхода

Исках и комбинирано дистанционно, което да може да включва и изключва телевизора, т.е. да може да се "учи по iR".
Гледам има два вида дистанционни: с 2.4GHz приемник и iR, но малко са с функция за TV и ще трябва отделно дистанционно.
Искам да има и клавиатура на гърба и за предпочитане да е с подсветка и затова избрах T3 Air Mouse
Относно изводите за ТВ,не ти трябва нищо допълнително, само кабел,защото :
Интерфейс:AV, CVBS/L/R, DC Мощность Порты и разъёмы, HDMI, LAN, RJ45, USB2.0, антенна wifi
Процесорът е от първите 905D, не знам дали се произвежда и дали има софт за твоя избор! За LibreElec дали има за твоя бокс, трябва да се провери, за 905Х и 905W има на дуал буут!
Отговори с цитат