Виж само едно мнение
  #12  
Стар 01-07-2018
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Здравейте отново, колеги. Значи. Пиша отново в темата, за да кажа докъде стигнах с пробите и тестовете. Еми... Пробвах самия запис, да го пусна чрез медия плеъра на приемника и по този начин няма проблеми с гледането на записите. Иначе реших да сменя и имиджа на приемника, който в момента е OpenATV, но за съжаление проблемите си остават. Също така все още не съм пробвал варианта с кроснатия мрежови кабел, но и не знам какво да правя, дори и да ги свържа по този начин двете устройства!? Мхм... Ако някой знае за какво става на въпрос, ще съм много благодарен да ми помогне и да ми каже какво се прави при тази ситуация. Иначе лошото е, че се появи и друг проблем, който е свързан с това, че понеже разполагам и с ИПТВ канали и правя записи и от тях, но за съжаление самите записи от тези канали нещо не се получават??? В смисъл такъв, че след като направя даден запис на канал, после на лаптопа самия запис ми стои на 0 Mb и все едно самия канал не е записан и се чудя на какво може да се дължи това??? Пробвах и с двата имиджа - OpenPli и OpenATV, но и при двата проблема си остава. Мхм... Ок. Добре. Ами... За пореден път се надявам, че ще има колеги, които да се отзоват и да ми помогнат по горе споменатите проблеми. И така... Благодаря много предварително на всеки един включил се в темата с полезен за мен отговор. До скоро. : )))) ; ))))
Отговори с цитат