Виж само едно мнение
  #1005  
Стар 11-01-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
602 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Относно батерията - моделите със залепена такава са доста капризни. Ако стигнеш до смяна, препоръчвам ти, въпреки високата цена, да я смениш в оторизиран сервиз на Епъл. Първо, ще получиш оригинална (неоправдано по-скъпа, за съжаление), второ ше избегнеш риска да утрепаш дъното. Да, има такава възможност. Thank you, Apple! Специално за Air, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в оторизиран сервиз.
Батерията вече е сменена , процедурата не е сложна , просто трябва да се внимава особено , ако се ползва химия за разлепване на старата - тогава е повече от задължително да се демонтира дъното . Риска случайно капка от химикала да попадне върху дъното е голям , а това наистина ще го прецака . Аз не ползвах химикал за отлепването , по-бавно е , но рисковете са минимални . Наистина оригиналните батерии са нещо различно от евтините , имат си гаранция , докато евтините обикновено не е ясно кога са произведени , нямат реална гаранция . Но за цената която искат в бг оторизираните, можеш да пробваш 4-5 различни батерии , докато попаднеш на добра батерия . А може и да не уцелиш . Аз нямах такъв проблем , но това си е повече късмет .
На air едва ли ще ми се наложи да им сменям батерията след гаранцията . Подарени са вече , има кой да му мисли ако се наложи
Отговори с цитат