Виж само едно мнение
  #38  
Стар 16-10-2013
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Юли Костов Вижте мненията
Днес тествах Wi-Fi адаптера който ми изпратихте. Не знам с кой разговарях вчера по телефона. Става въпрос за малкия адаптер който поръчах. Нещо обаче качва пинга. На -l -t 10000 го вдига до 200-300 милисек. Освен това на 1,5 метра от рутера /точка за достъп/ сигнала е на 60- 70%. А с телефона на 15-20 м има пълен. Та искам да помоля, понеже аз си настоявах за малкия адаптер, дали ще бъдете така добри да ми изпратите големия с доплащане, а тоя да ви върна за моя сметка в транспорта. Че на Vimeo таба ми секат почти всички клипове. А те са най качествените. Иначе съм тествал рутера и пинга до него вдигнат пак на 10 000 бита е 1-2 милисекунди. Тоест слабичък е адаптера. Става за браузване, но клипове с HD му идват множко.
П.П. Адаптера е със запазена опаковка и всичко към него както сте ми го изпратили. Без следи от отваряне.
Здравейте,разбира се че ще може да Ви сменим адаптера,само изпратете другият и ще Ви изпратим WiFi W03,от наша страна можем да направим жест като няма да заплащате нищо допълнително,само разходите за транспорт.Вижте еконт дали нямат пощенска пратка,мисля че беше 2-3 лв
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на SatBox EOOD за този полезен пост :
Юли Костов (21-10-2013)