Виж само едно мнение
  #3  
Стар 27-10-2014
део део не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от темил Вижте мненията
Зравейте знаещи и патили момчета и момичета.
От 2 - 3 месеца имам проблем със сигнала доставян от Виваком.Не ,че преди не съм имал ,но сега вече не се понася. Вече се чудя дали да не се разведем.Преди бях с ХР сега съм със седмица /ако има значение/Абонамента ми е : телефон, интернет, телевизия.
Основния проблем е във все по-често изчезване на интернет, понякога дори и през 5 мин. След търсене на проблема чрез компютъра ми изписва - "Шлюзът по подразбиране не е достъпен" и след затваряне на програмата отново имам интернет. А при лаптопа не прекъсва.Рестартирам го, спирам му тока и на рутера също и пак нищо..... Идваха няколко пъти теници от виваком нещо настройваха, смениха рутера и пак същото.
Преди 1 месец близо до нас ровиха улиците и въобще нямахме сигнал От вчера го пуснаха, но пак ту има ту няма а за телефона хич.А сега вече прекъсва и за секунда и пак се появява/ автоматично/ Моля ви ,кажете какво да правя - писна ми.
Извинете ме за дилетанското обяснение, но нищо не разбирам от компютри. Само ползувам.Ще съм много благодарен ако ми помогните да реша проблема.Поздрави!
един полезен съвет-смени доставчика
Отговори с цитат