Виж само едно мнение
  #96  
Стар 29-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Не ме разбра, не става дума за вярване, ти си казал , каквото са ти казали, и ако няма информация като твоята , няма да има никаква. Но и, ако няма невярващи и подозрителни, тогава всички ще разчитаме на догадки и погрешни изводи,а в натурат ни е да търсим още информация за да попълваме празнините. Подобни полемики водят до разкриването на още и още, някой друг ще види какво сме писали и той ще допълни. Особено , когато става дума за схеми, родени в нечия глава(ганчев, заяков, каролев и др. висши мениджъри)
Още малко информация. Колегата ползва телевизия и интернет от булсата и сега след като подписа договор с Поларис за телевизия, то жена му трябвала да плати днес за услугите и ходила в офис, та искала да плати само интернета, но оттам и казали, че не може, понеже услугата била пакетна и нямало как да плати само интернета, при, което колегата звъня на техника и той му казал да му дадял парите за интернета и той щял да оправи работата. Малко измамна работа ми се вижда, но хубавото в случая, че парите ще ги даде друг колега, който също е на Булсат и се уговори с техника да му отиде на посещение и да каже какво може да му предложи и на него. Та ми е обещал като мине техника през тях да ми се обади и да каже за какво става въпрос. Подковах го да пита някои въпроси предварително като дали сателита е на А1 и как ще се извършва плащането, за какви пари какви канали ще получава(най вече Диемите и Максовете) та ще чакам обаждане Иначе техника действа доста агресивно и е уговарял старите си клиенти от Булсата да минават на Поларис.

Иначе това, че аз първи дадох информация за Поларис беше пълна случайност, ако колегата не беше споменал, че са му сменили приемниците с тези на Поларис, нямаше да пиша сега.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
vasilstf (29-03-2021)