Виж само едно мнение
  #55  
Стар 02-07-2018
Аватара на сателитков
сателитков сателитков не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 265
Благодари: 49
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 119
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Айде сега да ви светна,как става,необходимо е дремане пред приемника и когато блокира,рестарт от захранването в продължение на 1-2 часа и потегляне от новосканиран канал,докато не се ъпдейтне картата,няма да тръгне и на свободен канал!
Аз съм си играл 2 дена с един,който беше увиснал без актуален транспондер,естествено и без ъпдейтната карта,сканирам,избирам свободен канал,тръгва и след минута блокира и се мести на 12524 и си дотам!А ако не си платил картата,забравяш за ъпдейт!
И най вече късмет,да ти тръгне картата,докато включваш и изключваш захранването ,като гламав!Не знам как са SD приемниците, но HD нямат опция за триене,транспондерите стоят в червено и са недосегаеми,както и спътника!
Най бързото решение е поставяне на картата в гбокс на линукс приемник,независимо каква е версията,за 1-2 часа ще получи ъпдейт и ще тръгне ,ако е версия 1,версия 2 също ще се ъпдейтне,но няма да има картина!После се връща картата в операторския и се пуска на канал 1 и повече няма да блокира!
Dzumba,има лек и за ХД приемниците!
__________________
Edison Mio 4К,Edison OS mega,Edison Mini,DM 800HD,DM 500,парабола 2.10 конв.Inverto 0.3db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS 0,2db за кръгова поляризация,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на сателитков за този полезен пост :
МирЕНсЕН (02-07-2018)