Виж само едно мнение
  #115  
Стар 28-09-2018
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,079
Благодари: 248
Получил благодарност:
266 пъти в 205 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Продължавам да описвам моите приключения и надявам се да не ви досаждам, защото все пак е хубаво да се знае:

Най-после се добрах до офис и попитах защо сметката ми вместо да е под 30 лв (обещаната отстъпка след драмите с Макс Спорт каналите през Август) е надута на 33 лв. Каката каза, че цял ден се занимава с казуси, та аз съм и бил най-спокойния клиент, понеже се държах съвсем прилично.
Та, какво излиза: Имал съм бил A1 Now или както се казва там... Било два месеца безплатно и понеже не съм го отказал ?! ми се е начислила такса. Обясних най-надлежно, че никой не ме е информирал при подписаване на договора какво е това, как се ползва,а и нито пък аз съм го искал! Попитах защо нямам обещаната отстъпка и тя каза, че няма такова нещо отбелязано, но можела да ми даде минути или мегабайти в знак на извинение - казах, че моя телефон е към друг оператор и никога няма да бъде тук.

На шега: ок, със сметките на телефоните лъжете, ама не съм очаквал че и с телевизията ще е така. Смяхме се и двамата, знаейки много добре за какво иде реч.
Лични изводи: Тези наистина са най-най наглите измежду операторите. Просто скубат наред, защото така им е наредено. Добре, че съм само една година.

П.С. Каката от офиса в Бизнес парка наистина си разбираше от работата и ме попита защо не съм сключил договора тук, за да се избегнат тия недоразумения.......
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат