Виж само едно мнение
  #20  
Стар 28-03-2018
Максимилиан Максимилиан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2018
Мнения: 8
Благодари: 14
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Разучавам аз нещата още, смених имиджа на пур-е2, засега е ок. Разбъзиках и някви иптв стримове. Понасъбрах някви безплатни линии, тегавичко отварят каналите, бавни са им сървърите, но като за без пари няма място за оплаквания. Интересни са ми тия от булсат, пише ХД на канала, отварям гледам резолюция 560 логото на канала пък ХД, даунскейлват още при тях ли, аз ли нещо съм омазал, странна работа. Ако действително даунскейлват при тях ще се окажат някви мизерници.

Приемника е много добър, дори го свързах към домашния си медиа сървър и от там също тегли съдържание, общо взето сега се залях от съдържание а няма кой да го гледа

Да попитам нещо, за Ц банд горе долу какво е необходимо? От любопитство питам, надали ще се заиграя натам.

Редакция:

Забравих нещо много важно което исках да попитам. Докато си играх да сканирам небето, в списъка ми със услуги се напълни с някви канали дето а си го пуснал и изкачат едни хора с чалми и ми четат корана, направо не е за вярване какво количество безплатни канали имат тия хора, безумно е. Не знам за инструмент с който да мога да менанжирам списъка с услуги лесно, от дистанционното е утрепия. Ясно, че мога да ги прехвърля един по един каналите и да правя фейворитс листи с каналите които искам да гледам, но аз искам да ги затрия тотал тия канали да ги няма изобщо никъде. Прейнсталирах имиджа заради тоя хаос дето настана, и сега гледам от лингсат къде какво и добавям по транспондери, обаче пак изкачат тия паразити тук там. Ще съм благодарен ако някой ми посочи инструмент с който лесно да мога да контролирам списъка с услуги.

Още една редакция:
Друго питане, когато гледам в лингсат за канали и там ми пише, сателит позиция, транспондер, честота, поляризация и тнт. Гледам и в сатбиимс дали има изобщо смисъл да го търся, ако преценя, че може и да го хвана, отивам на менюъл сърч избирам сателита и давам придифайнед транспондър и от списъка избирам съответния транспондер, обаче се оказа, че не винаги е там. Като стане така ходя на ръчни настройки и задавам всички параметри от лингсат и се случват нещата. Установих, че списъка с транспондери е въс файла sattelites.xml намерих от чужд форум уж последния последен и най-обновен файл, подмених моя с него, но пак ми липсват транспондери. Някой ако се чуства компетентен по тази тематика не сподели мнение, ще съм благодарен.

Последно редактирано от Максимилиан : 28-03-2018 на 16:34
Отговори с цитат