Виж само едно мнение
  #101  
Стар 08-07-2017
Аватара на Vel4o
Vel4o Vel4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: София
Мнения: 167
Благодари: 23
Получил благодарност:
69 пъти в 33 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да ползвам темата,за да не отварям нова.Става дума за един проблем с приемник DM900UHD,по-точно с тунера на приемника,или поне така изглежда.След като го оставих на стендбай режим през нощта,на сутринта никакъв сигнал на нито един транспондер.Гледа се с двоен конвертор Инваком,руска антена 210см.Това е в моята стая,а в хола се гледа на Екстренд 4000,там няма никакъв проблем със сигнала от същата антена и конвертор.Закачих Екстренда на мястото на Дриймбокса и сигнала е перфектен,тук може би всичко се изяснява,тунера е сдал багажа.Друго е интересното,когато Екстренда в хола работи,на Дриймбокса излиза сигнал на определени честоти на Булсат,например Мagic tv,но сигнала е малко над половината от това,което беше,а другите транспондери едва локват сигнал.Спра ли Екстренда в хола,всичко на Дриймбокса откъм сигнал изчезва.Приемника е в гаранция,дали да го връщам или има друга причина за проблема.Първия такъв приемник ми го замениха с нов след хардуерен проблем,сега пак трябва да го нося.Аз ли съм карък или Дрийм мултимедия са развалили произвежданата стока,вече незнам.
Отговори с цитат