Виж само едно мнение
  #102  
Стар 08-07-2017
Аватара на Sharp987
Sharp987 Sharp987 е на линия
Потребител
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,617
Благодари: 749
Получил благодарност:
2,657 пъти в 884 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vel4o Вижте мненията
Да ползвам темата,за да не отварям нова.Става дума за един проблем с приемник DM900UHD,по-точно с тунера на приемника,или поне така изглежда.След като го оставих на стендбай режим през нощта,на сутринта никакъв сигнал на нито един транспондер.Гледа се с двоен конвертор Инваком,руска антена 210см.Това е в моята стая,а в хола се гледа на Екстренд 4000,там няма никакъв проблем със сигнала от същата антена и конвертор.Закачих Екстренда на мястото на Дриймбокса и сигнала е перфектен,тук може би всичко се изяснява,тунера е сдал багажа.Друго е интересното,когато Екстренда в хола работи,на Дриймбокса излиза сигнал на определени честоти на Булсат,например Мagic tv,но сигнала е малко над половината от това,което беше,а другите транспондери едва локват сигнал.Спра ли Екстренда в хола,всичко на Дриймбокса откъм сигнал изчезва.Приемника е в гаранция,дали да го връщам или има друга причина за проблема.Първия такъв приемник ми го замениха с нов след хардуерен проблем,сега пак трябва да го нося.Аз ли съм карък или Дрийм мултимедия са развалили произвежданата стока,вече незнам.
До колкото прочетох внимателно, защо не направиш следния експеримент. Размени приемниците. Ако Екстренда даде проблема като е сега на дриимбокса, би трябвало проблема да е в конвертора.
__________________
Отговори с цитат