Виж само едно мнение
  #9  
Стар 18-09-2011
Аватара на basti
basti basti не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 308
Благодари: 5
Получил благодарност:
54 пъти в 48 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране DM 500

Цитирай:
Първоначално написано от Андрей Колев Вижте мненията
Добре къде е проблема при положение че си плащам абонамент на картата на булсатком да си шервам твто да мога да си го гледам на компа , на телефона или на apple tv-то дето мисля да си взема ?

Другия ми въпрос е тези DM трябва ли да му качвам допълнително софт или всичко си има за настройка на интернета само трябва да ги направя за този шеринг ? Също искам да питам възможно ли е да се модне така ,че да има и wi-fi ,а не само жичен нет.

Иначе на мен ми трябва за конкретната ситуация , на вилата имам булсатком и там живее баба ми и си го гледа , искам от там да шерна за да мога да си гледам и в нас на пс-то или където съм на път през телефона.

Нз дали е незаконно ,но сега плащам 30 лева и нямам намерение да плащам още толко за втори пълен пакет ,а другото е че съм правил голям ремонт балконите са ми остъклени и като видя техниците с бормашините и като ми кажат само едно кабелче ще минава през всички стаи ми става лошо .
Купуваш си по горен клас приемник ХД карта Сат БГ и четене здраво или баба Шер също може да ти попее.... пп.Има Вонетс за ви-фи става на всеки приемник с лан.
Отговори с цитат