Виж само едно мнение
  #87  
Стар 15-05-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,810
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,810 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Те так ще се провежда конкурс за красота през 2020г, трябва да бъдем полит коректни и да не обиждаме гаджалските табихети
Интересно как ще е с песните, дали трябва да са за възхвала на гаджала Ердован


интересни коментарии:
Мартин Карбовски: Яко. Евровизия от Сидни и Канбера?? С тая интеграция, ако продължава така ще ни ебат и извънземните.
***
Трябваше да пийна нещо. На Евровизия всички са с една и съща песен.
Имам рецепта - почва се бавно, мъчително любовно и тихо. После се минава на ритъм, Модеерн Токинг, никакви етноелементи. После крещене, сила глас, танц с балетист, силно послание "бъди себе си ънфоргедъбъл" и завършек с вдигната ръка изразяващ победата на задължителната любов към изкуството.
Но танца "спагети-краче" ще е моден тва лято. Има и нещо позитивно.
Само Мицов ли ше пише за музика.
Венци Мицов: Тихо!!! Излиза украинката!!! СТРАХ МЕ Е!!!!
***
Хърватката - най - фалшивият глас до момента (без да броим унгареца, който се дере като късния Висоцки).
Светослав Иванов: Според журито японка от Австралия води в резултата на Евровизия...
***
Журито гласува за корейката от Австралия. Европа гласува за песента за терора върху кримските татари от Сталин. Политиката спечели, но Поли Генова - ти беше невероятна!
Рут Колева: Абе защо Французойката говори на френски за "Европа" и за "обединение" като френски се говори официално само в 3 държави..Това Филип Киркоров ли е? Много странно гласуват....
Лара Златарева: Той Е! Държи се като че ли името му е Евровизия Киркоров!
***
Украйна, следвана от... АВСТРАЛИЯ после Русия... Странна Европа ми се получава... Poli Genova / Поли Генова, ТИ СИ ПОБЕДИТЕЛ!!!
Явор Дачков: След като ги отрязаха от риформа в правосъдието, махнаха ги от управлението, спряха кинтите от америка за бг, а собствения им прецедент ги нарече интриганти, позитивните протестъри се литнаха по евровизия като удавник за сламка, но май и тук ще ударят гредата. Феноменални лузъри - на европейско равнище.
***
Украинците избиват сънародници в Донбас и печелят точки за Евровизия. Това не е безобидна перверзия, а си плаче за закриване.
Георги Тошев: Поздравявам ви с водещата от Австралия! Тя е гост от Китай специално за Евровизия!
Бебо Халваджиян:
Доволен съм, че Украйна победи Русия.
Сега остава да си върне и Крим.
Драгомир Симеонов: Толкова искрено се вълнуваме от този конкурс, че е крайно време да му викаме "Невровизия"...
Любен Дилов-син: От държавите в първата четворка на Евровизия, то май само ние сме действително в Европа. Демек, честито и си лягайте вече!

Последно редактирано от yavor1 : 15-05-2016 на 21:54
Отговори с цитат