Виж само едно мнение
  #89  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Не претендирам да знам каквото и да било, именно за това трябва да имам най-малкото основни познания за да знам какво да търся и къде да го намеря. Защото съм забелязал, че ако нищо не разбира човек, много лесно могат да му одерат кожата и пак да не получи това, което е искал!
Така че за да не ми одерат кожата, ще се ровя из форуми, гоогле, не знам си още какво, нали така? Искам просто да си гледам футбола, колкото мога повече мачове от колкото може повече държави!
И да - ще успея да го направя с възможно най-малко кабели. Ясно се вижда, че технологиите са достатъчно напреднали, та даже са стигнали до България, за да може да бъде максималко wireless!
И за 90ти път казвам, парите не са проблем, но няма да позволя на никой да ми одере кожата!Аз пари прекалено трудно изкарвам, за да ги раздавам като вестници! Съотнешение - ЦЕНА - КАЧЕСТВО!
Между другото, познанията ми са доста повече в сравнение с това преди да отворя тази тема. Благодаря на всички за което!
Няма по-стабилно за сега от жицата(особено ако е качествена). За това ти писах вече ,че като си закъснял ще ти се налага да правиш компромиси. Това дето го искаш(футбола) на този етап вярвай ми за да го събереш така накуп ти трябва IPTV. Само че си купи билет за балкона! Нали гониш цена-качество. Всякакви варианти на телевизия имам в къщи.Така ще ти излезе най-тънко! Гледам това е от особена важност за теб!
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат