Виж само едно мнение
  #3  
Стар 12-09-2018
Аватара на gogo102
gogo102 gogo102 не е на линия
Сат и Рок Любител
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Silistra
Мнения: 621
Благодари: 552
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Енигмата на поляците за да ти работи читаво в никакъв случай не ъпдейтвай софтуера и блу панела онлайн! Просто забрави, че я има тази опция в менюто. IPbox не се поддържа от 2 години вече и от тогава има много промени по панела, което води до крашване след онлайн ъпдейт. И си инсталирай последния софт за IPbox Hyperion 5.5, което е най-доброто от PKT за този приемник. Като сложиш енигмата си свали плъгина BootPlus и с него си подреди мултибута на приемника. По-лесно от него няма за тази работа да знаеш.
Благодаря за съветите,но в момента изпитвам затруднения,каква флашка да ползвам - като марка,колко GB,с каква скорост и т.н.Смятам,че тези неща са от голямо значение.Извода,до който съм стигнал e ,че не трябва да е по голяма от 4Gb.С по голяма като съм пробвал да сложа софт на флаша,ми изписва Erore 10 на дисплея на приемника.Но имам и 2Гб на които пак ми изписва Erore 10,или въобще не прави връзка с приемника.Форматирани на Fat32.T.e не може да се стигне дотам,че приемника да си я форматира по негов си начин.
__________________
Receiver-(VU+Uno4K-VTI Image-15.0.2);(VU+Duo4KSE-VTI Image-15.0.2)(Octagon SF8008(Single)-OpenPli 8.3); Антени-(Параклипс 1.80-Invacom(Single) и Пасат 2.20-Black Twin Inverto)(90E-34.5W);TV-LG Oled65CX3La & Philips 50PUS6809/12
Отговори с цитат