Виж само едно мнение
  #15  
Стар 10-06-2019
Николай Т Николай Т не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2019
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да и аз се учудих като е видях защото ползвам услугите на рн тв на смарт телевизора и е доста добре. Каналите на N3 се разкодират с тази карта която ми е дадена от оператора. Телевизорите са LG и Samsung двата без Андроид. Не искам да имам допълнителни устройства за това се насочих да си купя този ipbox с който да шервам програмите и да си ги гледам през smart IPTV което е приложение на телевизорите. По принцип там където живея всичко това се получи но идеята е да го направя от България. Не знам дали четеца на картата е съвместим с картите на кабелния оператор който е в България. По принцип в България ми е сървира които много добре функционира със 100мб инет съм Upload а там където живея с 150 download така че скоростта на интернета не би трябвало да бъде проблем. Да рутера ми пуска максимално 50 мегабита но въпреки това мисля че може съвсем спокойно да се гледат каналите.

В момента ми седи синьото ключе активно което ще рече че каналите са кодирани въпроса ми е дали е софтуерна настройка на си модула който е вграден или не разпознава картата и не може да работи с този тип карти ако не става да го пускам за продажба бокса. чисто нов е още със защитното фолио и с 2 год. Гаранция. Но идеята е ако мога да го направя и да не плащам за ИП телевизии а да си направя сам шеринга. За 10 канали където гледам да не давам по 30 лв на месец.
Отговори с цитат